zestaw startowy do przedłużania rzęs

O tym, jak wielką popularnością cieszy się zabieg przedłużania rzęs, najlepiej świadczy oblężenie salonów kosmetycznych. Nic w tym dziwnego. Nie każda z pań została hojnie obdarzona przez naturę. Na szczęście, można temu zaradzić! Wystarczy zestaw startowy do przedłużania rzęs, wiedza teoretyczna i trochę praktyki, aby móc poszczycić się zalotnym spojrzeniem – nie tylko od święta!

Narzędzia potrzebne do wykonania profesjonalnej stylizacji

Zestawy startowe do przedłużania rzęs stanowią bogaty wybór produktów, które nie tylko mają ogromny wpływ na efekt końcowy przeprowadzonego zabiegu, ale również jego bezpieczeństwo. Bazując na jakościowych artykułach, zwiększa się także komfort pracy kosmetyczki oraz gwarancja trwałości usługi.

Co jest potrzebne?

zestaw startowy do przedłużania rzęsOprócz rzęs, które są absolutnie najważniejszych elementem całego wyposażenia, potrzebna jest również podkładka silikonowa na rzęsy, która pozwoli szybko i sprawnie chwycić włoski. Na nic zdałyby się najlepsze umiejętności stylistki oraz zastosowanie najwyższej jakości rzęs, jeśli zabrakłoby kleju do ich przymocowania. Zestawy startowe do przedłużania rzęs posiadają je na wyposażeniu. Łatwe do rozprowadzenia, a przy tym mocne i bezpieczne. A jak klej, to również Remover, dzięki któremu każda ewentualnie źle przyklejona rzęsa, będzie mogła być swobodnie usunięta. Dodatkowo, produkt pozwoli wyeliminować pozostałości kleju ze skóry i narzędzi. Jego profesjonalna receptura jest bezpieczna dla zdrowia, w pełni odpowiadając wymogom medycznym.
Zestawy startowe do przedłużania rzęs powinny posiadać na wyposażeniu preparaty odłuszczające naturalne rzęsy przed aplikacją sztucznych. Primer, bo o nim mowa, wykazuje się umiejętności zwiększającymi przyczepność pojedynczych włosków, bez ryzyka pojawienia się grudek. Wydajna formuła zapewnia długie użytkowanie, zaś jej skuteczność – trwałość sztucznych rzęs!

Aplikator bezwłókienkowy

Choć brzmi tajemniczo, w istocie jest to produkt do profesjonalnego użytku, który oczyszcza rzęsy, usuwa z nich nadmiar kleju, jak również umożliwia dokładne usunięcie makijażu i tuszu. Specjalna nakładka umieszczona na końcu, utrzymuje płyn, przekładając się na oszczędność kosztów, jak i czasu. Albowiem, oprócz tego, że zezwala na precyzyjną aplikację, to dodatkowo jest wygodna w użyciu.

Pęseta

Nie mogłoby zabraknąć w zestawach startowych do przedłużania rzęs specjalnie wyprofilowanej pęsety, zaprojektowanej tak, aby zapewnić stylistce komfort, wygodę i swobodne manewrowanie doczepianymi włoskami. Do tego taśma medyczna, będąca doskonałą alternatywą dla osób uczulonych na płatki żelowe, która skutecznie oddziela dolną powiekę od górnych rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *