Styl casual dla kobiet to popularny trend w branży modowej. Bardzo łatwo jest ubrać się w stylu casual i nadal świetnie wyglądać na co dzień. Kluczem do ubierania się w stylu casual jest wybór ubrań, które są wygodne, ale jednocześnie wyglądają szykownie. 

Na przykład możesz założyć dżinsy i bluzkę lub założyć luźną sukienkę z sandałami. Możesz również nosić trampki z oversize’owym swetrem lub kurtką, aby uzyskać bardziej sportowy wygląd. O czym jeszcze musisz pamiętać?

Styl casual – niezbędny na co dzień

Style ciągle się zmieniają. Czasem jest to kwestia gustu, czasem najnowszego trendu w modzie, a czasem tylko sposób na wyrażenie siebie. Przy wszystkich tych stylach do wyboru może być trudno określić, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie.

Styl casual to termin, którego można użyć do opisania wielu różnych stylów, od najbardziej formalnego do najbardziej nieformalnego. Charakteryzuje się zazwyczaj brakiem formalności w ubiorze i wyglądzie. Strój codzienny jest zwykle wygodniejszy niż strój formalny, ponieważ nie wymaga tyle czasu i wysiłku, aby się dobrze ubrać.

Mieszaj elementy swojej codziennej garderoby, aby uzyskać niepowtarzalny styl

Kluczem do pomieszania codziennej garderoby jest posiadanie kilku elementów, które są uniwersalne. Mieszanie ubrań polega na zabawie wzorami, teksturami i kolorami. Dobrym sposobem na wymieszanie ubrań jest dodanie ubrania z szafy, którego zwykle nie nosisz do stroju, do którego się wybierasz. Na przykład, jeśli masz na sobie białą koszulę i czerwone spodnie, spróbuj nosić kolczyki w tym samym kolorze co spodnie. Takie podejście zmieni cały Twój wygląd i nada mu charakteru! Z łatwością wybierzesz nowe elementy ubioru, korzystając ze sklepów, jak e-kaskada.pl.

Damski styl casual to trend, który od kilku lat nabiera rozpędu. Kobiety nie są już ograniczone do noszenia formalnych ubrań przez cały dzień i mogą teraz nosić, co chcą. Styl casual oznacza, że możesz czuć się komfortowo, a jednocześnie wyglądać stylowo w pracy, na randce lub w każdej innej sytuacji.

Podstawy budowania codziennej garderoby

Szafa to kolekcja ubrań, które nosisz na co dzień. Powinna być wszechstronna, dając możliwość łączenia ubrań z różnymi elementami, aby tworzyć nowe stroje. Podstawy budowania codziennej garderoby:

  • Podstawowe elementy garderoby na co dzień to: koszula, bluzka, spódnica, spodnie, dżinsy, sweter, kardigan lub kamizelka,
  • Podstawowe elementy prostych strojów to: sukienki szykowne (formalne), garnitury (biznesowe), strój business casual.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *