Dbałość o urodę jest ważna. Od czasu do czasu jednak zamiast zwyczajnych zabiegów kosmetycznych panie decydują się na zabiegi nieco bardziej inwazyjne, ale odmładzające o wiele lepiej. Jednym z takich zabiegów jest lifting twarzy Wrocław. Zabieg, po którym można odmłodzić się o dziesięć lub więcej lat. 

Czy warto wykonać lifting twarzy?

Zdecydowanie jest to dobry, godny uwagi i polecenia zabieg. Lifting to uniesienie. Lifting twarzy Wrocław pozwala odmłodzić twarz, usuwa zmarszczki i koryguje rysy twarzy, nadając buzi młodość oraz przywracając gładkość. Można wykonać go na przykład laserem – taki zabieg nie sprawia bólu i nie wymaga powrotu do formy po jego wykonaniu. Innym rodzajem zabiegu jest także lifting hybrydowy, wykonywany trzema kwasami hialuronowymi – unoszącym, dającym objętość oraz działającym stymulująco. Taki zabieg odmładza i poprawia wygląd cery. Wykonany przez specjalistę potrafi poprawić nastrój oraz dać poczucie młodości. 

Rodzaje liftingu twarzy

Najbardziej klasyczny jest lifting chirurgiczny wykonany za pomocą skalpela. Usuwa się wówczas opadnięte tkanki i podnosi się skórę. Zabieg realizowany jest w znieczuleniu ogólnym. Taki lifting musi wykonać chirurg posiadający pełne kwalifikacje. Chirurg nacina skórę na skroniach, w pobliżu małżowiny usznej oraz na głowie. Nadmiar tkanek jest usuwany, skóra jest lekko naciągana, rany są zszywane. Zmarszczki są wygładzone, a ostateczny efekt jest bardzo dobry. Jest to sprawdzona i skuteczna metoda, ale po zabiegu trzeba spędzić kilka dni w szpitalu, aby powrócić do formy. Twarz może być lekko podrażniona po takim zabiegu. 

Jeśli ktoś woli zabiegi nowoczesne i bez użycia skalpela to lepszy jest lifting wykonany za pomocą lasera frakcyjnego. Pobudza procesy regeneracyjne skóry, zwiększa jej napięcie i jędrność przez bodziec termiczny. Dzięki laserowi zwiększane jest napięcie i jędrność skóry. Krem znieczulający używany jest podczas takiego zabiegu, ale sam zabieg nie jest bardzo bolesny. 

Jeszcze innym rodzajem liftingu jest stosowanie nici liftingujących, które wprowadza się pod skórę za pomocą igły i lokuje się je na styku tkanki skórnej oraz mięśniowej. Skóra ulega wygładzeniu oraz odzyskuje jędrność. Dzięki temu wygląda młodo, jędrnie, promiennie. 

Lifting miękki jest bardzo nowoczesną metodą odmładzania. Jest to lifting miękki lub wolumetryczny. Taki zabieg poprawia zarys tkanek miękkich. od skórę wprowadzany jest implant, który jest miękki oraz elastyczny. Lokowany jest za pomocą wkłucia, a efekt takiego zabiegu utrzymuje się od roku do dwóch. Skóra wygląda na jędrną, napiętą oraz wypoczętą. Implant dobrze się wchłania, nie uczula, nie powoduje ubocznych skutków. Po dwóch latach taki zabieg można spokojnie powtórzyć. 

Obecna medycyna klasyczna oferuje różnorodne rodzaje liftingu. Lifting twarzy Wrocław można wykonać w wielu specjalistycznych gabinetach we Wrocławiu. Efekt będzie dobry, twarz odmłodzona, znikną tzw. chomiki (deformacje bocznych części twarzy) oraz opadający podbródek. Z takiego zabiegu najczęściej korzystają panie, ale panowie także czasami ulegają pokusie i odmładzają twarz. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *