Wybór prezentu dla bliskiej osoby to zawsze niełatwe zadanie, wymagające naszego czasu, zaangażowania i przede wszystkim wiedzy na temat zainteresowań i gustu tego, kogo chcemy obdarować. Dlatego zanim wybierzemy się do sklepu na poszukiwania idealnego prezentu lub zaczniemy wertować oferty witryn internetowych zastanówmy się, co sprawi naszej drugiej połówce największą frajdę. Jeżeli jesteśmy w świeżym związku i dopiero poznajemy upodobania naszego nowego chłopaka, sprawa wyboru odpowiedniego prezentu może okazać się dla nas nie lada wyzwaniem. Z kolei jeśli spędziliśmy z naszym partnerem już długie lata i znamy go na wylot, nie powinniśmy mieć większych problemów. Choć niewykluczone, że przez ten czas zdążyliśmy wyczerpać już pulę naszych pomysłów.

Postaw na „pewniaki”

Niezależnie od tego, na jakim etapie związku jesteśmy, warto wybrać się do pobliskiej drogerii i odwiedzić dział męskich zapachów. Butelka markowych perfum na pewno będzie dobrym wyborem. Aby mieć pewność, że trafimy w gust naszego partnera, możemy wcześniej podejrzeć, jakie flakony stoją na półce w jego łazience i sprawdzić, w jakich nutach zapachowych gustuje. Możemy także sprezentować mu t-shirt z zabawnym nadrukiem czy spersonalizowany kubek, który będzie mu zawsze o nas przypominał podczas picia porannej kawy. A może nasz chłopak to fan którejś z filmowych sag? Wówczas powinny go ucieszyć gadżety opatrzone stosownym logo. Jeśli mamy do czynienia z fanem beletrystyki – kolejny egzemplarz książki ulubionego autora (lub wydawcy, którego jeszcze nie miał okazji czytać) na pewno go ucieszy.

To, co mężczyźni lubią najbardziej…

… to oczywiście gadżety. Taki prezent można zgrabnie i bez większych przeszkód dopasować do jego zainteresowań. Jeżeli nasz partner interesuje się motoryzacją, możemy w dniu urodzin wręczyć mu nową nawigację. Sprawdzi się tu także chociażby dobra kamera samochodowa, dzięki której pokażemy, że nie tylko znamy jego upodobania, ale także dbamy o jego bezpieczeństwo. Z kolei jeśli pasjonuje się on wszystkim, co jest związane z branżą komputerową, to możemy zainwestować w pendrive renomowanej firmy odznaczający się dużą pojemnością, jego wymarzoną klawiaturę czy porządne słuchawki. Wśród gadżetów znajdziemy również na przykład kamerki GoPro, czytnik e-booków czy zestawy głośnomówiące. Nie martwmy się też, jeśli nie do końca mamy rozeznanie w nowinkach technologicznych. Zawsze możemy zdać się na wiedzę sprzedawcy, który pomoże nam wybrać wymarzony prezent urodzinowy dla chłopaka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *