Jak się ubrać na pierwszą randkę?

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, nie tylko podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale również w sferze prywatnej, na przykład na pierwszej randce. Kobiety szczególną uwagę zwracają w tym momencie na wygląd i odpowiednią prezencję. Ważne, aby zaciekawić partnera na wstępie nienaganną aparycją, nim zdąży wyjść bez słowa. Tego nie chciałaby żadna kobieta.

Naturalność przede wszystkim

Każda kobieta stając przed wyborem kreacji na pierwszą randkę i tak ostatecznie uzna, że nie ma się w co ubrać lub nie wygląda tak, jakby tego chciała. Jest na to kilka sposobów. Przede wszystkim zorientujmy się w jakim charakterze ma odbywać się spotkanie. Nieszczęściem byłoby wybrać się na spacer do lasu w szpilkach lub zakładać trampki do amfiteatru.
Umawiając się z partnerem na pierwszą randkę, nie znamy dokładnie jego upodobań, postarajmy się więc pozytywnie go zaskoczyć, a jednocześnie czuć się swobodnie.
Przede wszystkim postawmy na naturalność. Mężczyźni mimo stereotypów uwielbiają kobiety, które potrafią podkreślić swoją naturalną urodę. Nie chodzi o pokazywanie się od razu bez makijażu, ale ważne by był on lekki, stonowany, a usta były delikatnie podkreślone. Nie wybierajmy się przed pierwszą randką do fryzjera czy kosmetyczki. To może zrujnować nas finansowo podczas kolejnych spotkań.

Mała czarna to nie wszystko

Na pierwszą randkę najlepiej załóżmy to w czym będziemy czuć się kobieco. To nie tylko doda nam pewności siebie podczas spotkania, ale na pewno przykuje uwagę mężczyzny. To nie tylko standardowa mała czarna, ale również dopasowane jeansy w połączeniu ze szpilkami i lekką koszulą. Dobrym pomysłem będzie również zwiewna sukienka w połączeniu z trampkami. To bardzo dziewczęcy zestaw, w którym kobiety czują się piękne, a zarazem nie czują skrępowania. Nie ubierajmy się zbyt wyzywająco, skąpo. Nie dobierajmy mocno błyszczących dodatków, ani niczego co mogłoby rozpraszać partnera podczas spotkania i nie pozwoliłoby mu skupić się na wzajemnej rozmowie.

Pierwsze wrażenie podczas wstępnego spotkania może decydować o kolejnych randkach i ewentualnym związku. Dobrze jest więc przemyśleć swój outfit i wybrać najlepszą opcję. To może być inwestycja w wspólną przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *