W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi i troski poświęcamy kwestiom związanym ze swoim wyglądem zewnętrznym. Dokładamy wszelkich starań, aby pomimo upływu czasu wciąż cieszyć się młodym i promiennym wyglądem- bez śladów zmarszczek. Jeżeli stosunkowo wcześnie rozpoczniemy właściwą pielęgnację okolic szczególnie narażonych na tworzenie się szpecących zmarszczek oraz poddawać się zabiegom mającym na celu odmłodzenie okolic twarzy oraz szyi i dekoltu to zyskujemy wysokie prawdopodobieństwo, że nasza twarz przez bardzo długi czas będzie zachwycała pięknym wyglądem.

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym doskonałym zabiegiem odmładzającym.

Kwas hialuronowy, który nie bez powodu nazywany jest ,,eliksirem młodości” występuje naturalnie w naszej skórze i w dużej mierze odpowiada za zachowanie młodego wyglądu oraz gładkości i elastyczności skóry. Niestety wraz z wiekiem w naszej skórze jest go coraz mniej – co jest naturalną rzeczą związaną z upływem czasu. Na szczęście w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna oraz nowoczesna kosmetologia oferują swoim klientom oraz klientkom szereg zabiegów pielęgnacyjnych oraz odmładzających – mających na celu opóźnienie pojawienia się pierwszych widocznych oznak starzenia skóry oraz skuteczną walkę w nimi.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w mieście Szczecin i nie tylko jest ostrzykiwanie okolic szczególnie narażonych na tworzenie się zmarszczek zastrzykami zawierającymi kwas hialuronowy. Miejsca, które najczęściej poddawane są działaniu substancji jaką jest kwas hialuronowy to :

  • bruzdy nosowo – wargowe – zagłębienie przebiegające od skrzydełka nosa, aż po kącik ust to okolica, która niestety bardzo często narażona jest na pojawienie się pierwszych widocznych oznak starzenia się  jakimi są zmarszczki.  Na szczęście, dzięki zastrzykom na bazie substancji jaką jest kwas hialuronowy jesteśmy w stanie bardzo skutecznie spłycić i wygładzić nieestetyczne bruzdy oraz zmarszczki. Zastrzyki wykonywane są zwykle u osób po 35 roku życia lub w razie potrzeby wcześniej.
  • dolina łez – w ten sposób popularnie nazywa się bruzdę przebiegającą od zewnętrznego kącika oka aż do policzka, która sprawia, iż twarz wydaje się smutna, zmęczona oraz przytłoczona. Dzięki wypełnieniu jej zastrzykiem z kwasu hialuronowego mamy szansę ponownie odzyskać piękny i zdrowy oraz młodzieńczy, promienny wygląd.

Gabinet medycyny estetycznej w mieście Szczecin oraz okolicach oferuje zabiegi odmładzające w konkurencyjnych cenach oraz doskonałą jakość świadczonych usług. Mimo tego, iż zastrzyki z kwasu hialuronowego to zabiegi nieinwazyjne oraz powszechnie uznawane za bezpieczne – nie powinny jednak poddawać się im kobiety w ciąży oraz okresie laktacji, osoby nadwrażliwe na substancję jaką jest kwas hialuronowy oraz cierpiące na choroby skóry, czy też wysypki.

Bezpośrednio po zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym nie zaleca się wystawiania twarzy na działanie promieni słonecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *