Co podarować sobie w rocznicę? Propozycje dla niej i dla niego

Rocznica to data, którą pamięta każda kobieta i prawie każdy mężczyzna. Niezależnie czy to rocznica ślubu, zaręczyn, znajomości czy związku, warto ten dzień zaplanować nieco szybciej, by zaskoczyć swojego ukochanego bądź ukochaną.

Tego dnia ważne są przede wszystkim dobre chęci. Nie chodzi o zwykły podarunek, ale o pomysłowość. Świętujecie przecież kolejny rok razem – to naprawdę coś! Takie okazje mają jeszcze bardziej zbliżyć Was do siebie i dać pewność, że nie zmarnowaliście ostatniego roku, a wręcz przeciwnie – macie ochotę na więcej.

Pomysł na prezent

Wariantów jest naprawdę dużo. Wszystko zależy od Waszej osobowości i sposobów w jaki lubicie spędzać wspólnie czas. Bo to właśnie czas będzie tu głównym prezentem.
W dzisiejszych czasach, gdzie dni uciekają jeden za drugim, a pary często się mijają, czy to ze względu na pracę, rodzinę czy hobby – warto zatrzymać się na chwilę i podarować czas swojej drugiej połówce. Warto, aby był on wzbogacony w jakiś mały upominek typu kwiaty dla niej, czy dobra whisky dla niego, ale najważniejsze w tym wszystkim będzie jak go zagospodarujecie.

W internecie aż roi się od pomysłów na „rocznicowe prezenty”. Bardzo popularne stały się tak zwane Pakiety Przeżyć. To standardowe vouchery na niebanalne wspomnienia. Między innymi można wybrać się razem do modnego escape roomu lub horror house’u. Wspólne rozwiązywanie zagadek przy wysokiej adrenalinie i dreszczyku emocji na pewno zbliży Was do siebie. Bardziej ekstremalne są pomysły na wspólny skok na bungee, spływ kajakowy, paintball lub lot widokowy dla dwóch osób. To jednak opcja dla zwariowanych i odważnych par. Stawiając na klasykę warto zarezerwować wspólny pobyt w spa, degustację wina, czekolady lub wybrać się na kulinarną podróż szlakami luksusowych restauracji.

Dla bardziej ambitnych osób, dobrym pomysłem będzie album ze wspólnymi zdjęciami z całego roku lub ręcznie zrobiony voucher na przykład na relaksujący masaż, czy wspólną kolację przy świecach.

Nie ważne jaką opcję wybierzemy, warto pamiętać z jakiej okazji obchodzicie to święto i co jest dla Was ważne. Zaplanujcie tego dnia następny rok, wyznaczcie sobie wspólne cele oraz marzenia i realizujcie je.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *