Buty, które zadbają o wygląd Twoich pośladków

Czy obuwie, z którego korzystamy na co dzień może mieć również inną funkcję niż tą, która ma chronić nasze stopy przed zimnem oraz czasem niebezpiecznym podłożem? Okazuje się, że tak! Nie jest to jednak funkcja korekcyjna, która ma na celu poprawę dysproporcji naszej sylwetki. W sklepach sportowych znajdziesz model obuwia, który w znaczny sposób przyczyni się do poprawy wyglądu Twoich…pośladków! Czy to oznacza, że panie które od lat marzą o kształtnej, wyeksponowanej pupie nie muszą już męczyć się na wielogodzinnych treningach na siłowni? Koniecznie przekonajcie się razem z nami! Zaprazsamy!

Buty kształtujące pośladki – w czym tkwi ich sekret?

Buty, które stały się marzeniem wielu kobiet posiadają specjalną konstrukcję, dzięki której podczas chodzenia oraz innych aktywności uruchamiają nieużywane mięśnie. Dzięki temu, nie ćwicząc na siłowni możesz uzyskać spektakularne efekty chodząc w sportowym obuwie chociażby do sklepu po bułki. Jak zatem wygląda tajemnicza konstrukcja butów kształtujących pośladki?

Specjalna podeszwa

Główny element obuwia, który decyduje o aktywacji mięśni jest oczywiście podeszwa. Ta, która ma za zadanie rzeźbić kobiece pośladki, ale i równie nogi posiada specjalne nierówności, które wymagają od nas utrzymania oraz łapania odpowiedniej równowagi. Podczas chodzenia w tego typu bucie nie skupiamy się bezpośrednio nad trzymaniem pionu, lecz wychodzi to naturalnie podczas chodzenia. Producenci gwarantują, że buty skonstruowane w ten sposób aktywują mięśnie pośladkowe aż o 30% bardziej niż inne płaskie buty sportowe na rynku.

Buty sportowe na każdy dzień

Krągłe pośladki to marzenie wielu kobiet, a teraz ich posiadanie staje się o wiele prostsze. New Balance buty damskie oraz inne światowe sportowe marki produkują modele, które swoim designem pasują zarówno do codziennych stylizacji. To powoduje, że buty sportowe o stonowanym designie oraz kolorystyce możesz zakładać gdziekolwiek chcesz. Śmiało zatem ubieraj je na trening, na spacer, czy chociażby na wyjście do kina.

Spalanie kalorii

Oprócz tego, że podczas chodzenia New Balance buty damskie oraz inne sportowe z wypukłą podeszwą umożliwiają kształtować pośladki, przyczyniają się również do tracenia kalorii. Mięśnie wykorzystując większą energię niż podczas zwykłych butów sportowych powoduje, że możemy stracić znaczną ilość kalorii. Tego typu buty będą zatem wspaniałym wspomaganiem w dążeniu nie tylko do kształtnych pośladków, ale i szczupłej, zdrowej sylwetki.

Bogatą ofertę marki New Balance możemy znaleźć na stronie: https://e-megasport.com/zul_m_Buty-Damskie_New-Balance-1206.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *